Najlepsze utwory
Ostatnio dodane

II Ogólnopolski Konkurs „Poeta Pióra”

Piórem o piórze!

Fundacja Polska Przedsiębiorcza i marka Parker zapraszają wszystkich uczniów i młodzież uczącą się do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie „Poeta Pióra”. W tym roku zadaniem uczestników jest napisanie wiersza o piórze.

Konkurs jest jednym z wydarzeń Ogólnopolskiej Kampanii Pisania Piórem, a skierowany jest do osób uczących się: uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, a także do studentów i doktorantów oraz absolwentów studiów (pod warunkiem, że od czasu ukończenia nauki minęło nie więcej niż 12 miesięcy). Uczestnicy tegorocznego konkursu muszą napisać wiersz o piórze. Nadesłane prace nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane. Każdy uczestnik może przysłać tylko jeden utwór. Prace muszą być napisane na białej, czystej (niekratkowanej, nieliniowanej, nieozdabianej) kartce formatu A4, piórem wiecznym i wysłane do 31 lipca 2010 r. pod adresem:

Fundacja „Polska Przedsiębiorcza”,

ul. Piękna 68,

00-672 Warszawa,

z dopiskiem „Poeta Pióra”. Zwycięzca konkursu otrzyma dyplom, pióro marki Parker dużej wartości oraz tytuł Poety Pióra 2010 r.

Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród oraz prezentacja wyróżnionych utworów nastąpi podczas wrześniowej konferencji prasowej. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wybrane przez organizatorów prace zostaną zaprezentowane na portalach internetowych i w mediach.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.pisaniepiorem.pl. Zapraszamy do udziału!