Ostatnio dodane opowiadania
Najlepsze opowiadania

Perłowy ząb w drabinie zakłamanego Jakuba.

„Perłowy ząb w drabinie zakłamanego Jakuba”.

 

„Biblia” oznacza księga, może też chodzić o człowieka, widzącego, jak również wiedzącego więcej od innych.

Ale ja pozostaje wciąż przy jednym wyrażeniu, że czasami „wiem, że nic nie wiem”. Bo zastanawiam się często, czy pieniądze są warte zdrady przyjaciela lub rodziny? One przecież się rozchodzą, nikną, a czasu nikt z nas potem nie cofnie.

W Rosji są dwie Ambasady krajów Afrykańskich, przy czym każdą z nich kierują Agenci Zboru w tym jeden Brytyjczyk, zaś drugi to członek plemienia Tutsi jak wiadomo wymordowanego w rzezi podczas rzekomej „wojny plemiennej”.

Prawdą jest, że ataki były wywoływane sztucznie przez Ambasadora sąsiadującego kraju, tu nasuwa się pytanie:- Czy było warto mordować tylu ludzi dla terenów, gdzie nie ma żadnych złóż, niczego się nie zasadzi, a Hotel, który miał ściągać dochody świeci dzisiaj pustkami? Lecz pomimo takiej „wtopy”. On się nie zraził, bo przecież swój kraj już zniszczył, więc przyszła pora na kolejny. Tym razem wskazany przez Królową Zboru.

To nie przypadek, że padło akurat na Rosję, ponieważ Ona jest tam poszukiwana listem gończym za siedem zabójstw oraz porwanie z wymuszeniem na tle seksualnym.

Ja nie wiem, ale dla mnie to już jest sporo, choć znam gorsze Jej przewinienia.

Ten następny to Pupilek Królowej Wielkiej Brytanii, jedenasty na liście najbogatszych w ubiegłym roku oraz były kochanek Księżnej Cate, ale o tym chyba nic nie mówiła narzeczonemu, kiedy spali razem pod Jego nosem.

Ponieważ On po prostu lubi łatwe kobiety, dla Niego Świat bez nich nie istnieje. Zahaczył nawet o Córkę Prezydenta Rosji, lecz to już nie moja sprawa.

Dalej dodam tylko, że wywozi dzieci z Rosji na zlecenie Zboru, przed tym wszystkim trafiają do kanałów pod Moskwą, gdzie głodzone i bite czekają na swoją kolej. Niefortunnie porwał tak kiedyś Córkę Premiera Rosji i kiedy dowiedział się kim Ona była zakatował w bestialski sposób, po czym porzucił w jednej z najgorszych dzielnic.

Rodzice do tej pory poszukują zwłok, które znajdą na Ulicy obok fundamentów po zniszczonej, starej Cerkwii. Są zasuszone oraz nadjedzone przez koty i szczury...

pomaga Mu Modelka i Piosenkarka, która wykrada Akta z Policji, czasami nawet Projekty Ustaw z Domów Polityków, którzy nie zgłaszają tego, gdyż obawiają się ośmieszenia publicznego przez zwykłą prostytutkę.

Ostatnio przez Ustawę o Abolicji straciła sporo pieniędzy, więc szykują odwet na Prezydencie Rosji, jak i Parlamencie.

Werbują młodych ćpunów z ulic większych miast, gdyż Zbór chce Ich uzbroić, ale tym razem: narkotyki, broń oraz pieniądze przypłyną drogą morską, choć część już czeka w hangarach na lotniskach cywilnych w małych miejscowościach o których mało kto słyszał na Północny Zachód od Petersburga oraz Południowy Wschód od Moskwy. Są oznaczone farbą fosforyzująco- fluorescencyjną, gdyż na tych budach narysowano iluminacyjne swastyki, albo inicjały Diakona. To tyle...

 

Dla prawdy...