Konkurs erekcjato 2020

Nota od autora:

XVI międzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2020-31.07.2020 do godziny 23.00 i ani minuty dłużej.Nagrody, odpowiadające wartości PLN na dzień 31.07.2020, zostaną przelane na wskazane konto, po podaniu danych po zakończeniu konkursu:I miejsce 300 euro;

II miejsce 150 euro;

III miejsce 75 euro.W konkursie mogą brać udział utwory nie publikowane wcześniej, ilość utworów jest nieograniczona.Głosowanie komisji na koniec konkursu odbędzie się w ten sposób, że każdy z członków komisji wpisze swoich zwycięzców w okno wyznaczone specjalnie do tego celu w dniu 31.07.2020. Głosować można w czasie od 23.00-23.01 dnia 31.07.2020. Głosy oddane przed lub po wyznaczonym czasie nie będą brane pod uwagę. Okno po oddaniu głosów zostanie zamknięte.Wszyscy zalogowani mogą brać udział w głosowaniu oddając jeden głos przez cały okres trwania konkursu do 31.07.2020 do godziny 23.00, głosujący nie mogą głosować na swoje utwory, pierwsze trzy utwory, które zwyciężą w głosowaniu uczestników poza komisyjnym będą brały udział w końcowym głosowaniu i będą liczone tak samo jak głosy oddane przez tylko jednego członka komisji, tylko jeden taki sam IP może brać udział w głosowaniu.

Zalogowani użytkownicy mogą głosować na każde erekcjato opublikowane w dziale Konkurs jeden raz, głosowanie nie jest obowiązkowe.

Pod każdym utworem na wąskiej listwie jest miejsce do głosowania, tam oddajemy głosy, przyznając punkty (w skali od 1-10) wyniki są widoczne po oddaniu głosów przez co najmniej czterech głosujących.(wyniki są widoczne w Socjeta).Jury głosuje w ten sposób, że wybiera trzy najlepsze erekcjato indywidualnie przyznając im punkty:erekcjato najlepsze 3 punkty;

erekcjato na drugim miejscu 2 punkty;

erekcjato na trzecim miejscu 1 punkt.Skład jury :

lila, olga, Boob, Wojciech Graca, anty-czka, dean, Gacek, pokusa, remik, z tlumu, jaskir, caroll, andreas43, nuel, anna, Margot, m_r, cebreiro, stachu, wre..., sonia, Jergo, endorfina, borowik, arthelemy, nanie, I Nakarmi Nas A, Velur, Selim, SzaryWilk, Książę Półkrwi, Troy, tachicom, Seilla, fobiakKonkurs odbędzie się na portalu erekcjato.eu w dziale "Konkurs"