Ostatnio dodane opowiadania
Najlepsze opowiadania

Truciciel swojego imienia i Jego polecznicy.

Truciciel swojego istnienia i Jego poplecznicy”.

 

Kim jest osoba wychowana w pewnym kręgu kulturowym, która ma się za „wielkiego wyznawcę”, a łamie podstawowe zasady Wiary, niweczy Kulturę oraz morduje swych Braci. W imię czego istota ta mianuje siebie „człowiekiem”?

Piszę tutaj nie tyle o samym Diakonie, ile o pewnym Beneficjencie Zboru i Jego machlojkach...

Zacznę może od faktu nabycia przez niego Pewnej Libijki, Księżniczki oraz Córki potentata Naftowego, a Jej Ojca, który do tej pory nie ma od Niej żadnej wieści. Może dlatego, że została Ona zakatowana przez własnego wybranka.

Trwało to wszystko tydzień i mniej więcej wyglądało jak scenariusz „Hostelu”, gdzie ofierze opalano twarz, aby Ojciec po znalezieniu zwłok jej nie rozpoznał. Pomyśleć, że im się udało, bo zawinięte w białe płótno ciało Emir Bahrajnu pomylił ze zwykłą zmarłą żebraczką i stratował koniem. Tuż po zawodach w okolicach toru na którym się one odbywały.

Potem morderca sfinansował autobusy z bronią, przy czym sam dokładnie nadzorował wszystkie transakcje. Ponieważ one trafiają tam, gdzie Zbór upatruje zagrożenie, więc dziś miejscami docelowymi są: Rosja, Rzym oraz Palestyna.

W Rosji pomaga swoim współwyznawcą Francuski Aktor, bardzo ceniony dotychczas na Zachodzie Europy, a teraz ostatnio nawet dodany do listy „Honorowych Obywateli”, ale i jeden ze sponsorów Nazisty.

Zaś Rzym to miasto kanałów, tuneli metra oraz przekupnych Kleryków, lecz najbardziej wdzięczny podnóżek Zboru- tu nadal pozostaje Nim Prawa Ręka Papieża, tak jak Kucharz, czy Zakonnice szykujące Mu nie tyle ubranie, lecz nawet truciznę wchłaniającą się przez skórę.

Broń jest ukryta w korytarzach pod Watykańskim Skarbcem za trzymetrową ścianą z marmuru od strony Północno- Zachodniej.

Za to w Petersburgu rzecz ma się nieco prościej, gdyż po prostu mściwy Patryjarcha z Rosji latami planuje w Palestynie masowe ludobójstwo.

Aktualnie uczy w Szkole nieopodal dawnego Jeruzalem Rosyjskiego oraz Podstaw Literatury Starożytnej, a Jego Córki to dwie Kochanki Diakona z którymi ma On piątkę dzieci. Jedna jest Pielęgniarką, druga Położną, mają jeszcze synów ze swoimi Braćmi, których otruł Rodzic.

To zajadłe fundamentalistki względem ideologii jaką wpoił im Głównodowodzący Sekty.

Brat Tego Kapłana to naturalnie jeden z Rosyjskich Pełnomocników Prezydenta i to właśnie On donosi Zborowi o każdym kroku dokonanym przez Mocarza.

Tutaj dodam dodam iż w Petersburskim metrze, trzy kilometry na Południowy- Zachód od strony dawnego Wybrzeża znajdują się arsenały z bronią oraz plany ataku z kolejnością mocarstw, Oficjeli i przyjaciół Prezydenta.

 

Z wdzięczności dla prawdy...