Ostatnio dodane opowiadania
Najlepsze opowiadania

Ząb jest wciąż trybem.

„Wśród igieł akacjowych na posterunku żyrafy, która ma marzenia iść do więzienia”.

 

Teraz opiszę historię o przekupnym Policjancie, który często pracował jako kontroler kontenerów w dokach tuż nieopodal Miasta Aniołów.

Miał On liczną rodzinę, Siostry Policjantki, które miewały sadystyczne skłonności i ćwiczyły je na swoich dzieciach, Brata kalekę, pobitego jako nastolatka praktycznie na śmierć przez Tego delikwenta, aby potem się Nim opiekować oraz znęcać psychicznie i fizycznie.

Osobnik ten kocha życie w luksusie, dlatego przyjmuje „podarunki” od pośredników Diakona. Jeśli szukasz informacji, to tylko od Niego. Gdyż On wie wszystko, a mianowicie, gdzie przechowywane są narkotyki, zwłoki na nawóz, czy pieniądze, których bród czuć aż przez Ocean.

Sam osobnik to kawał kanalii, zrobi wszystko, aby dostać się wyżej, jednak jest zbyt głupi, ponieważ Zbór ma zbyt dużo „haków” na Niego, bo po prostu się nie kontroluje.

Chcesz informacji, zapłać za działkę amfetaminy i sześcio- gwiazdkowy hotel, a otworzy się dla Ciebie „Puszka Pandory”. Wszystko będziesz wiedzieć, lecz pamiętaj takich tukanów jest więcej i wystarczy wiedzieć, gdzie zapukać.

Tak na przykład Kancelarię jednego z Aktorów zajmujących się dystrybucją narkotyków w roli Gliniarza gra sam mistrz sztuk walki. Po za tym ma On księgową- bardzo otwartą kobietę i jeśli Jej dogodzisz spełni Ona najskrytsze Twoje pragnienia, a nawet powie wszystko o czym nie wiedziałeś wczoraj, to dowiesz się tego dzisiaj.

Dalszą część poświęcę „wtykom” Zboru oraz prawym rękom Diakona, choć mawia się iż jest ona tylko jedna, to ten kto tak twierdzi widać się myli.

Jest ich kilkoro tylko na całym Świecie, ale buzie mają rozgadaną, choć ich Przełożony z pewnością twierdzi inaczej.

Ja opiszę wyłącznie tych najbardziej rozmownych.

Pierwszym jest Aktorka nie znosząca bólu, lecz chwilami zrobi wszystko za klapsa w łóżku i coś więcej. A gdybyś przypadkiem wykręcił Jej rękę- wyśpiewa wszystko lepiej niż na spowiedzi.

Jest niska, krępa, choć w młodości była krucha to siedzący tryb życia, jak też podróże zrobiły swoje. Nie gra od lat, gdyż wypadek drogowy zniweczył Jej karierę, ale jest w wykazie Policji jako prostytutka i złodziejka od wielu lat.

Drugą osobą jest Polityk, tylko często incognito, bez blichtru salonowego, sadysta oraz morderca. Ma swoje lata, preferuje nieletnich chłopców, lecz pomimo tego kariera nie gaśnie w Belgijskim Parlamencie, ponieważ ma żonę i dziecko od których stroni, aby nie mieć żadnego kontaktu fizycznego.

Jest On dobrze zbudowanym, farbowanym brunetem z aparatem na zębach, ma tatuaż pod lewym biodrem zakrywający bliznę po próbie wykrojenia sobie mięśnia na studiach medycznych, których nie ukończył.

Działa następująco: najpierw zwabia swoich wybranków, potem mówi im wszystko; jednych okaleczając, innych mordując.

Jest też Japonka, młoda i głupia, choć trenowała sztuki walki, to zwykła nimfomanka. Włóż Jej palce, a zadziałają jak klucz do zamka w ustach.

Postury niskiej, farbuje się na blond, z pochodzenia to Tajka, ma wiotki chód, z wykształcenia Pielęgniarka oraz Weterynarz, choć lęka się krwi i nigdy nikogo nie zabiła bywa psychotycznie nastawiona przez leki jakie bierze.

Spotkasz Ją w barach z damskim striptizem w Bangkoku lub Luksemburgu, bo tam sobie dorabia, kiedy nie dostaje zleceń.

Oni może nie wiedzą wszystkiego, ale „lepszy rydz niż nic”.

Dla prawdy...