Ostatnio dodane opowiadania
Najlepsze opowiadania

Teatr poetyckich słów...

Teatr poetyckich słów nad głowami odciętych rzędnych wskazujących błądzące wiśnie".

 

Życie jest czasami niczym niemy film,a ludzie niczym lalki w teatrze zależności o których przyszło mi już wspomnieć tak jak przedstawić dowody na kryminalne tematy, ale to jeszcze nie wszystko...

Dziś słowo „całość”, czy „corpo” brzmi jakby odległe od siebie stojące w niektórych osobowościach dobro i zło, czarne oraz białe tło, tylko dlaczego ostatnio u wielu osób zalało się krwią, chyba dlatego, tak że po wszystkim nie mogły One patrzeć na własną dyszę...

Kiedyś ktoś mnie zapytał- ile wiem o handlu narkotykami? Tu odpowiem iż jest on niestety tylko dwódziestopięcio- procentowym udziałem całych zysków Zboru podzielonych pomiędzy trzy Kasty: morderców, dystrybutorów i „windykatorów zadłużeń”.

Najciekawsze są powiązania, tak na ten przykład Aktor i z pochodzenia Hiszpan, syn Rolnika oraz znanego w latach ubiegłego stulecia Handlarza Narkotyków od którego odeszła Żona, bo przestraszyła się iż Świat dowie się o tym jak Oni wspólnie truli najpierw Jej Matkę, potem własne potomstwo znanym środkiem niszczącym stonkę ziemniaczaną na który odtrutką jest mleko zmieszane z sokiem sosnowym lub syropem oraz o tym jak razem rozwijali wspólnie narkotykowy biznes, po którym zainwestowali w zarabianie na głupocie uchodźców- zabierając im pieniądze, a potem przez pośredników pędząc przez Pustynię aż nie wyzionęli ducha...

Jednak do tej pory nasza para razem dokonuje lewych interesów w czarnorynkowym kołowrocie ślepych zaułków.

Ich wpływy to niektórzy Raperzy z Bronksu, ale nie Ci na szczycie, ponieważ nikt nie chce, aby ktoś zwrócił na Nich uwagę, gdyż konkurencja w Stanach jest ogromna. Ale nikogo nie obchodzi ten rynek, bo wolą ciągle te swoje rzekome „dzieła sztuki”, wiadomo obrazek jest tak naprawdę wart tyle, co kot napłakał, lecz płótno i ramy to prawdziwe eldorado dla ćpuna. Oni zainwestowali sporo w technologię, jak również w „swoją działalność charytatywną” na rzecz „Kultury”. Tylko w jeden sposób można sprawdzić, czy towar to nie falsyfikat, a mianowicie oblać tył Nadmanganianem Potasu, bo jeśli nie wywoła reakcji to obraz zostanie tylko lekko zabarwiony, w przeciwnym razie wypali dziurę.

Co do ludobójstwa,- chcesz dowodów? Udaj się do Południowego Meksyku, następnie poszukaj dobrego przewodnika i każ się poprowadzić przez Góry Skaliste, Doliną Śmierci w kierunku Newady po szlaku, gdzie kiedyś, bardzo dawno temu płynęła rzeka, a dziś są tam jedynie wyżłobione w skałach korytarze, na samym końcu jednego z nich jest cmentarzysko, ale uważaj miejsce to wypełniają skorpiony, pająki i węże żerujące na padlinie ofiar.

Wspólnikiem „tych interesów” jest również znany Aktor oraz ich Bliski Przyjaciel, On wie o wszystkim, bo sam maczał w tym palce...

Ostatnio zostawiła Go Narzeczona, która miała także w tym wszystkim interes. Była blond Modelką, ale pieniędzy nigdy za wiele, więc „umoczyła” parę milionów z zyskiem tak jak przed Nią Jej Ukochany.

A pro po plantacji na Ziemiach należących do Ojca Aktora o Latynoskim pochodzeniu, teraz aktualnie interesy w Brazylii prowadzi Jego Brat w okolicach Guadelupy ma swoją Hacjendę. Odwiedza Go czasami Diakon przywożąc nowe haszyszu oraz marihuany i inne ścierwa, w zamian dostaje gotowy towar, gustuje w „twardych narkotykach” ze względu na rodziców młodych odbiorców, bo przecież „trawy” jeśli dziecko ma królika nikt nie będzie podejrzewał.

Statki , bo to nie są małe ilości wędrują drogą morską do Chin, tutaj układy z Celnikami i Ich Rodzinami, Irlandii, Rodziny osób, które Zbór obdarował fałszywymi aktami własności oraz do Włoch, gdzie Politycy z Unii Europejskiej już wiedzą, co maja robić.

W Polsce, tak dla zaspokojenia ciekawości dodam iż duży wkład mają Kobiety do Partii Poprzedniego Prezydenta (sam fakt istnienia ustawy o „dopalaczach” jest dowodem), a pozostałe dowody to Wyciągi z Kont Bankowych oraz „niewinne upominki” od Zboru.

Pisałam już o „windykatorach” i mordercach, jedni są tylko świadkami zbrodni drugich. Tak więc „pierwsi” to zazwyczaj zwykli kryminaliści nad którymi policja trzyma władzę, ale z kolei „drudzy”, to zawodowcy, uzależnieni w większości od narkotyków- Żołnierze Armii Krajowej i Policjanci, którym po prostu zależy tylko i wyłącznie na zyskach, bo ludzie się nie liczą.

 

Dla prawdy...