Ostatnio dodane opowiadania
Najlepsze opowiadania

Pajęczyna zależności

PAJĘCZYNA ZALEŻNOŚCI

„Pajęczyna zależności”.

Jesteśmy, albo nas nie ma, bo czasem czołgamy się wśród spraw na poligonie zdarzeń. Zderzamy z rzeczywistością dwa naprzemienne ying i yung w dobie kolizyjnych wibracji na ścieżce do zatracenia bez miłosierdzia, nie mając nadziei na święty spokój. Tylko odradza się w nas płomień, który kilkanaście lat temu strawił ciało, lecz nie duszę, która jest wieczna.

Poznałam kiedyś osobę; On zawsze mawiał- „ręka, rękę myje”, ale też- „bród może oprócz brudzenia, jak pętla zacisnąć krtań i zmiażdżyć szyję”. Miał racje, dzisiaj to wiem z pewnością…

Ich zależnością jest pajęczyna rąk, tak gęsta, że nie sposób przez nią przebrnąć. Zaczyna się cienką nicią morderstw z przed kilkudziesięciu lat, a kończy grubą aortą zakorzenioną gdzieś w Policji, na niższych szczeblach władzy.
Piszę o tym, ponieważ badam tę sprawę od wielu lat, ale to o czym pisałam to jeszcze nic, kiedy porównam tamte z tą, to mrzonki, bo wszystko, co do tej pory zdążyłam odnaleźć jest dosłownie mapą przewodnią po szemranych interesach Diakona i Zboru.
Mowa tutaj o prawdziwym ludobójstwie w Afryce, gdzie okazuje się iż wszystkim konfliktom zbrojnym, biedzie oraz fali głodu jest winien jeden i tan sam „człowiek”. Co także wojnom, które prowadzi Ameryka z Rządem, przy czym dodam Prezydent jest pozorantem nasłanym przez sektę, gdyż Afro Amerykanina nikt nie posądzi o konszachty z Nazistą.
Mają umowę tranzytową dotyczącą przewozu żywych ludzi oraz późniejszych eksterminacji, tutaj niestety zwłoki i dowody często giną. Ale w przyrodzie przecież nic nie ginie.
Tak więc zostają wywiezione na innych okrętach do Prowansji oraz Belgii, a tam przerobione na nawóz. Pochwalę się tylko iż Rządy biorą w tym czynny udział, płacąc olbrzymie sumy rolnikom, zaś Unia Europejska to koncern śmierci całej Europy.
Pierze pieniądze Zboru ładnych parę lat, a Premier Niemiec jest tutaj królową morderców w zakrwawionych białych rękawiczkach.

Dla ofiar…