Ostatnio dodane opowiadania
Najlepsze opowiadania

Szerszenie i pszczoły w domku z mgły.

Szerszenie i pszczoły w domku z mgły.

 

Ile jest sądów bezpodstawnych, trybunałów bez znaczenia, czy też tronów na których zasiadają uzurpatorzy? Tak jak w przypadku królestwa Danii lub Szkocji, gdzie papiery tych tak zwanych „błękitno- krwistych” to zwyczajny blichtr, a rządy Wielkiej Brytanii staną się niedługo udziałem benkartów z ukradzionym rodowodem. Ponieważ Księżna Cant była zwykłą pozorantką. Może w Jej żyłach płynęła krew tak czysta jak teraźniejsza Sekwana, czy Mirze Czarne.

Ale jeszcze lepszy jest fakt udziału tych mocarstw w przemycie żywych ludzi z Azji do Europy. Dodam tutaj tylko, że nieoceniony ma też swój udział sam Cesarz Japonii z Żoną, gdyż zanadto znęciły ich pieniądze, ponieważ nie muszą wąchać zapachu tej padliny, ani też nie są jednymi z przymusowych więźniów kontenerów śmierci.

Łatwo jest siedzieć, oddychać oraz jeść na kościach, skórach, czy ciałach martwych, niewinnych ofiar, kiedy nie musi się oglądać ich widoku, albo żyć z cudzej krwawicy- tu mam na myśli szereg domów publicznych, których te kreatury są udziałowcami.

Zajrzyj do Nowego Orleanu, a poznasz córkę prawowitego następcy tronu Danii, Ona nie ma języka oraz nie widzi na lewe oko.

Zwiedź Wenecję, a na Jej skraju w rynsztoku dla skrzywionych bogaczy spotkasz chore dzieci, nieślubne Księcia, który jeździ sobie na safari i co rusz zapładnia jakąś czarnoskórą, aby potem Ją skatować tak, że donosi ciążę, lecz niemowlę będzie miało uszkodzony nerw życiowy.

Mówią- „jeden jest Świat dla wszystkich ludzi”, tylko dlaczego Księżna Danii, a była modelka zszyła swojej Matce usta, by Ta nie mogła krzyczeć, kiedy Jej ukochany przypalał ofiarę rozgrzanym pogrzebaczem i to tylko po to, aby dostać spadek na którym mu zależało. Bo ile warte są pieniądze dla Żebraka, a ile dla Nich?

Nie wspomnę o dzieciach z królewskiego łona rzekomego Cesarza Japonii, który swoją Siostrę oraz Brata najpierw zamkną w żelaznym lochu, potem zaś odciął po kawałku ich ciała w specjalnej maszynie z epoki brązu, która służyła wcześniej do szybszego oczyszczania mięsa z kości. Tutaj bowiem dopiszę jak Jego Żona obchodziła się z pierwszym dzieckiem. A wstrzykiwała mu mianowicie czynnik wywołujący hemofilię, gdyż Jej mąż stwierdził iż jest bardzo podobny do Jego Brata i podobnie zrobili z kolejną dwójką dzieci.

Haczyk tkwi tutaj w tym iż jest on wykrywalny w szpiku kostnym oraz wszystkich możliwych tkankach, nawet po rozkładzie, ponieważ konserwują nim niektóre skórzane przedmioty trafiające z Japonii, czy Azji za Ocean.

Ostatnie zdania poświęcę ludziom Zboru pracującym dla tych Enklaw.

Pierwszymi będą: Premier Japonii, Danii i Wielkiej Brytanii, bo Oni mieli wielki wpływ na przepuszczanie statków ze wszystkim, co mogły pomieścić kontenery zapełnione po brzegi licznymi dowodami ich zbrodniczej działalności- ja bym to nazwała „
Puszką Pandory”.

Dzisiaj poczekaj do Lipca aż część zatopionych i stęchłych dowodów wypłynie w okolicach Bratysławy, gdyż wtedy znajdziesz papiery oraz narkotyki z oryginalnymi autografami wszystkich biorących w tym procederze udział.

 

Z wyrazami szacunku dla ofiar...