Ostatnio dodane opowiadania
Najlepsze opowiadania

Zegar Allaha...

„Zegar Allaha w wojnach o niebyt magmowego liczydła”.

 

Każdy lubi filmy wojenne, jednak ja ciekawa jestem, czy chciałby poczuć czyjąś krew na sobie od strony rozpadającego się na oczach przyjaciela lub też dostać w twarz odłamkiem, którego nikt by potem nie był w stanie usunąć.

Ale każda z tych osób pewnie teraz tak myśli:- „jaki(a) nie był(a) bym wspaniały(a), gdybym poszedł(a) na wojnę, został(a) bohaterem(ką)... I stek podobnych głupot!

Ponieważ najgorsi zdrajcy, tchórze oraz decydenci to właśnie zapaleńcy, bo gdy znajdą się pod ostrzałem, po tej stronie, gdzie myśleli, że chcą być. Okazuje się, że stają się zagrożeniem dla siebie i innych.

Wojna dla tych, którzy ją przeszli to droga, krzyż, który wrasta w człowieka jak ogień trawiący wszystko, co stanie mu na drodze łącznie z duszą. Wgrywa się niczym niechciana informacja, czy wirus do mózgu i zostaje tam aż nie zmieni jej psychika oraz nie zaakceptuje osobowość zmieniając wszystko czym żyliśmy dotychczas przez całe życie.

Ciągle widzę piach, a przecież jest zielono, bo to lata w Europie, nawet nie Biegun. Wszystko się zlewa, nawet czasem dziecko, które jest zdrowe wydaje się mieć wypalony policzek, kobieta z głębokim dekoltem i klarowną cerą ma nagle na sobie bliznę od ucha aż po lewą pierś na ukos, idzie brudna i sina gdzieś patrząc obłąkanymi oczyma, a mu mamy na sobie krew oraz zapach ścierwa, nic prócz much , upału, jak i potu zalewającego nas od nie wiadomo jak długiego czasu, potem tylko twardniejące z brudu ubranie jak pancerz, ale dopóki nie znajdziemy innego pozostaje tylko to, bo przecież nawet woda może być toksyczna.

Teraz wiem wszystko jest mordercze, nawet ludzki skażony umysł. Bowiem jakim prawem wywołuje się walkę wśród niewinnych, jak również ludzi których nie znamy?

Diakon zna na to wszystko odpowiedź razem ze swoją sektą wyznawców „złotego cielca”. Lecz dlaczego nie opowie o tym, że Wojskami Stanów Zjednoczonych nie kieruje Sztab, tak jak Wielkiej Brytanii, czy też innych krajów członkowskich, bo przecież zabytki w Iranie i Iraku to On kazał zniszczyć.

Jego poplecznicy to zwykli hochsztaplerzy i złodzieje, jak również zwyrodnialcy, których siłą oderwał od więziennej kraty zupełnie jak Hitler, tylko bardziej masowo.

Siłami są tutaj ludzie nie posiadający w większości uprawnień w tym, co robią, to dlatego wojna wygląda gorzej jak chaos.

Najważniejszy oddział Tych decydentów stanowią:

Sadysta z wytatuowaną lewą nogą oraz pociętymi plecami żyletką, tak, aby blizny tworzyły wzór czaszki, drugim jest Jego Brat i choć są bliźniętami to Tamten jest zwyczajnie czarny jak heban, ale łączy Ich jedno- zamiłowanie do katowania ciężarnych kobiet lub też Matek z dziećmi na rękach.

Trzeci to Generał Sił Zbrojnych NATO z pochodzenia Bułgar, zna Arabski i moim skromnym zdaniem tylko dlatego został awansowany, ponieważ o taktyce wojennej nie ma nawet zielonego pojęcia.

Lubi Arabki, ale nie Arabów, to dlatego pali dzieci oraz ich Ojców we własnych domach, kobietą pozostawiając śmierć z wycieńczenia na pustyni.

Jeśli szukasz dowodów, to wystarczy iż obejrzysz jeden z Jego przesłanych „dokumentów” o tym jak mrówki zjadają żywcem dziecko. Ma na „tym filmie” zasłoniętą twarz, ale orzeł na prawej nodze i róża na ramieniu mówią wszystko.

Enklawą dowodzących tutaj jest przesławne trio pedofilii z Więzienia Stanowego w Colorado oraz przyjaciół Nazisty...

Mają trzy obywatelstwa, bo są Nimi: Arab z pochodzenia Azer, Hindus z białą cerą o podobnych poglądach do „swojego boga”, a także skrzywiony Brytyjczyk, który ma się za Mudżahedina, przy tym o „Koranie”wie tyle, co Zborowa Królowa o „Mein Kampf”. To dopiero żałosne!

Finansuje Ich sam Emir Wschodniego Brzegu Jordanu i pewnie jeszcze myśli, że nikt nie wie iż jest zdrajcą nie tyle Narodu, ile własnej Cywilizacji oraz Kultury.

 

Dla prawdy...